![](http://www.rumeliyardimlasmavakfi.org/wp-content/uploads/2020/11/IMG_0614-1024x768.jpg)
![](http://www.rumeliyardimlasmavakfi.org/wp-content/uploads/2020/11/IMG_0636-1024x768.jpg)
![](http://www.rumeliyardimlasmavakfi.org/wp-content/uploads/2020/11/IMG_0641-Kopya-768x1024.jpg)
![](http://www.rumeliyardimlasmavakfi.org/wp-content/uploads/2020/11/IMG_0650-1024x768.jpg)
2006 yılından itibaren Lüleburgaz İmam Hatip Lisesinde okuyan kız öğrencilerine vakfımızın açmış olduğu evlerde barınmaları sağlanmıştır. Her yıl yaklaşık 60-70 civarında kız öğrenci eğitim görmekteydi. Barınmanın dışında Kur’an-ı Kerim tecvid dersleri, matematik ve türkçe kursları için destek alıyorlardı. İhtiyaç sahibi olanların kıyafetleri karşılanmaktadır. Üniversite kazanan başarılı öğrencilerin yetişmesine katkı sağlanmış oldu.